سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر H-frame

سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر H-frame

در تجهیزات آزمایشگاهی دوریس ما نیازهای مشتریان خود در تجهیز آزمایشگاهشان را درک کرده ، طیف وسیعی از کابینت آزمایشگاهی را طراحی و ساخته ایم تا عملکردی سازگار، با دوام و هزینهای مناسب با بودجه شما ارائه شود، سکوبندی آژمایشگاه با استراکچر H-frame سالیان زیادی مورد استفاده مراکز مختلف آموزشی و درمانی بوده است که در مجموعه ما با پروفیل درجه یک سنگین فولادی با طراحی زیبا و با دوام تولید می شود.سیستم H-frame  براساس پروفیل بندی سنتی با تحمل بار سنگین برای دستگاه های آزمایشگاه با وزن بالاست.

کدام سیستم استراکچر را برای سکوبندی آزمایشگاه انتخاب کنیم ؟

 

استراکچرهای H-frame یک سیستم محبوب برای طیف وسیعی از آزمایشگاه ها به ویژه آزمایشگاه هایی با تجهیزات سنگین است که همکاران ما در دوریس از جدیدترین تکنولوژ ها و بزار های طراحی و تولید بهره برده اند یک استراکچر H-frame برای سکوبندی آزمایشگاه های مختلف با بهره وری استاندارد و سیستمی اقتصادی به شما ارائه می دهد.

البته اگر به دنبال سیستم استراکچر مدرن با قابلیت های بیشتر هستید پیشنهاد ما برای شما سیستم C-frame و یا X-frame است ما خوشحال می شویم با ارتباط مستقیم و حضوری بهترین سیستم سکوبندی آزمایشگاه شما را طراحی و ارائه دهیم.

مشاوره تخصصی ما را از دست ندهید.

نقشه های فنی سکوبندی با استراکچر H-frame

مابیش از 300 آزمایشگاه در 15سال گذشته طراحی، تجهیز و راه اندازی کردیم و دقیقا می دانیم چگونه بهترین ها را با توجه به بودجه و نیاز شما ارائه دهیم.

مفتخریم که در هر لحظه در پاسخگوی شما هستیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی سکوبندی آزمایشگاه می توانید با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید.