سکوبندی آزمایشگاه بدون فریم

سیستم بدون پایه ثابت آزمایشگاهی

این نوع سکوبندی آزمایشگاهی یک سیستم بسیار ساده است که صفحات کار به طور مستقیم برروی کابینت های آزمایشگاهی نصب می شود و انعطاف پذیری کمی دارد. این طرح ساده و سنتی برای انواع آزمایشگاه قابلیت استفاده دارد.استفاده از سکوبندی بدون پایه ثابت آزمایشگاهی، فضای بیشتری را برای یونیت های آزمایشگاهی ایجاد می کند و فضای انبارش مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاه ها را  فراهم می آورد، البته به دلیل انعطاف پذیری پایین این سیستم بهتر است با سیستم های دارای استراکچر ترکیب شود.

مزایایی سیستم بدون فریم ثابت

 

اول اینکه به دلیل قرار صفحات کار به صورت مستقیم روی یونیت های زمینی، سطحی بسیار مقاوم جهت کار و استقرار تجهیزات ایجاد می کند که برای آزمایشگاه هایی که نیاز به استفاده از تجهیزات سنگین بر روی میز کار دارند، ایده آل است

ثانیا سیستم های بدون پایه با استفاده حداکثری  از فضای آزمایشگاه، تعداد یونیت را افزایش می دهد و به شما این امکان را میدهد که مقدار قابل توجهی فضای انبارشی در آزمایشگاه داشته باشید.

 کدام سیستم استراکچر را برای خود انتخاب کنیم ؟

 

لزوما این طور که همه آزمایشگاه ها تصور می کنند باید سکوبندی آزمایشگاه حتما با استفاده از استراکچر فلزی باشد نیست. تجربه و تحقیق تیم تخصصی ما به این مهم دست یافته که می توان بخش های زیادی از فضای آزمایشگاه را با سیستم  بدون فریم کابینت بندی کرد تا هم سکوی مناسبی جهت کار داشته باشیم و هم بتوانیم فضای زیادی برای انبارش مواد اختصاص دهیم و این در همه ی شرکت های معتبر دنیا رایج است .

نقشه های فنی سکوبندی بدون پایه ثابت

مابیش از 300 آزمایشگاه در 15سال گذشته طراحی، تجهیز و راه اندازی کردیم و دقیقا می دانیم چگونه بهترین ها را با توجه به بودجه و نیاز شما ارائه دهیم.

مفتخریم که در هر لحظه در پاسخگوی شما هستیم