سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر C-frame

سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر C-frame

سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر C-frame طراحی نوین و مدرن می باشد که برای راه اندازی آزمایشگاه هایی کاربرد دارد که از تجهیزات سنگین استفاده می کنند و در عین حال زیبایی و استحکام سکوبندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.این سیستم در کلاس جهانی با آخرین استانداردها، طراحی و با بهترین متریال تولید می شود که با استفاده از پروفیل فولادی درجه یک سنگین به انتخاب شما برای تحمل وزنی بسیار سنگین و یا معمولی در دو حالت ساده و دوبل طراحی و تولید می شود و با متد پیشرفته رنگ کوره ای با پوششی دارای مقاومت بالا در برابر خط و خش، سایش و خوردگی و مواد شیمیایی رنگ می شود تا دوام و ماندگاری بالاتری داشته باشد.

مزایای سکوبندی با استراکچر C-frame  

 

سکوبندی با استراکچر  Cframe با توجه به قابلیت هایی که دارد می تواند در زمان بسیار کوتاه تولید و نصب شود. تغییرات دوره ای، کم و یا زیاد نمودن میزها و قابلیت جابجایی از دیگر مزیت های این استراکچر بوده و می توان با آن از انواع یونیت های زمینی ایستا، معلق و یا چرخدار استفاده نمود.

کدام سیستم استراکچر را برای سکوبندی آزمایشگاه انتخاب کنیم ؟

 

سکوبندی با استراکچر  C-frame یک طرح ایده آل و مدرن برای ایجاد سکویی کنسول شکل می باشد که به شما فضای بیشتر و انعطاف پذیری بالایی ارائه می کند در عین حال استحکام و دوام بالای استراکچر های  C-frame آن را به عنوان مناسب ترین و محبوب ترین نوع سکوبندی معروف نموده است، با این وجود با بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان متخصصین ما در دوریس می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

نقشه های فنی سکوبندی با استراکچر C-frame

مابیش از 300 آزمایشگاه در 15سال گذشته طراحی، تجهیز و راه اندازی کردیم و دقیقا می دانیم چگونه بهترین ها را با توجه به بودجه و نیاز شما ارائه دهیم.

مفتخریم که در هر لحظه در پاسخگوی شما هستیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی سکوبندی آزمایشگاه می توانید با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید.