صفحات رویه کورین

صفحات رویه کورین

تمیزی و استریل بودن محیط آزمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است و هرگونه موادی هم که در این محیط ها مورد استفاده قرار میگیرد باید با سخت ترین استانداردها مطابقت داشته باشند. صفحات رویه کورین آزمایشگاهی ارائه شده توسط دوریس مقاومت بسیار بالایی در برابر آلودگی، ویروس ها، باکتری ها و مواد شیمیایی بی شمار دارد.صفحات رویه کورین، ترکیبی ظریف از آکریلیک، مواد معدنی و رنگدانه های طبیعی است که برای ایجاد یک سطح صاف و سیقلی ترکیب می شوند و تمام مواد از بالاترین استانداردها و با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مقاومت های صفحات رویه کورین

 

مقاوم در برابر آلودگی ها، صفحات رویه کورین مطابق با قوانین بین المللی LGA و NSF تولید شده و  به دلیل داشتن سطح بدون درز و سیقلی باعث شده هیچگونه رطوبت و به طبع آلودگی جذب این رویه ها نمی شود و جزو صفحات رویه ی مناسب آزمایشگاهی می باشد.

مقاوم در برابر آتش، صفحات رویه کورین با رعایت استاندارد های بین المللی ضد حریق تولیده شده است و برای مکان هایی که امکان آتش سوزی در آنها وجود دارد مناسب می باشد.

مزایا و معایب صفحات رویه آزمایشگاهی کورین

 

مزایا

تعمیر آسان صفحات رویه کورین، سطح سیقلی و بدون درز صفحات رویه کورین، امکان تعمیر و تعویض این صفحات را آسان کرده و این امر باعث شده این صفحات مدت طولانی تر کار کنند و ماندگاری بیشتری داشته باشند.

معایب

صفحات رویه کورین مقاومت بسیار کمی در برابر خراش، ضربه و تغییرات دمایی دارد و برای محیط هایی که مناسب است که کمترین برخورد با اجسام تیز و یا گرم و سرد را داشته باشد.

تنوع رنگ صفحات رویه کورین

 

صفحات رویه کورین آزمایشگاهی به دلیل داشتن پالت رنگی گسترده و انعطاف پذیری بالا هنگام نصب و برش این صفحات باعث شده تا سلایق زیادی را پوشش دهد.

جهت مشاوره تخصصی برای انتخاب صفحه رویه  مناسب و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید.

برچسبها