سینک آزمایشگاهی

سینک و کاپ سینک آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی دوریس به دلیل حساسیت و اهمیت بالایی که برای کیفیت محصولات و خدمات خود قائل است در انتخاب و خرید محصولات بسیار دقیق می باشد و پس از تحقیق و بررسی های فراوان و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ایرانی به محصولات با کیفیت، بهترین شرکت ها را برای تامین سینک و کاپ سینک های آزمایشگاهی انتخاب نموده است، که علاوه بر کیفیت و مشخصات فنی قوی، دارای ظاهری زیبا و مدرن نیز هستند.کاربرد سینک در آزمایشگاه های مختلف بسته به نوع آزمایشگاه و آزمایش های انجام شده در آن بسیار متنوع می باشد و انتخاب سینک مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است، به طور مثال برای آزمایشگاه های شیمیایی سینک استیل با تمام خصوصیات و ویژگی ها خاص خود مناسب نمی باشد و امکان تغییر رنگ و واکنش با مواد شیمیایی در آنها خیلی بالاست و بعد از شروع به کار ظاهری نامناسب به آزمایشگاه می دهد و درحالی که به علت تراکم بافت سطح آن گزینه بسیار مناسبی برای آزمایشگاه های میکروبی می باشد.

تفاوت سینک با کاپ سینک آزمایشگاهی

 

کاپ سینک های آزمایشگاهی فقط از لحاظ ابعاد با سینک های آزمایشگاهی متفاوت هستند و از یک جنس ساخته می شوند و هر دو در ابعاد مختلف موجود می باشد که یکی از تجهیزات ثابت آزمایشگاهی بسیار کاربردی می‌باشند. کاپ سینک ها، مناسب نصب در کنار سینک ها، زیر شلف میزهای وسط و یا محفظه داخل هود هستند.

انواع سینک های موجود در بازار ایران

سینک آزمایشگاهی آسکیلان

 

آسکیلان دارای ویژگی­هایی است که به ندرت در سینک های دیگر قابل مشاهده است. سینک آسکیلان ضد خش است و در برابر حرارت مقاوم بوده و به­ راحتی تمیز می­شود و ماده­ای بسیار با دوام برای استفاده روزمره است.

در آزمایشگاه های میکروبی اتصال سینک و کاپ سینک به صفحات رویه نداشتن درز یکی از مهترین المانها می باشد. سینک ها و صفحات آسکیلان این امکان را فراهم ساخته تا بتوانیم یک اتصال کاملا یکپارچه داشته باشیم.

سینک آزمایشگاهی پلی پروپیلن

 

سینک های پلیمری ساخته شده از پلی پروپیلن به دلیل جنس پلاستیکی آن در برابر اسید و عوامل خورده  مقاوم می باشد. این سینک ها سبک هستند و جابجایی آنها بسیار راحت می باشد.

تنها نقطه ضعف این سینک ها نیز عدم یکپارچگی کامل آن با صفحات رویه است.

سینک آزمایشگاهی اپوکسی

 

سینک های اپوکسی دارای پوشش رنگ اپوکسی و خاصیت مقاومت در برابر مواد شیمیایی می باشد و عموماً دارای دو رنگ سفید و سیاه هستند .

سینک های اپوکسی بسیار بادوام و مقاوم در برابر لکه ها می باشد و از لحاظ فیزیکی و مکانیکی قوی است و به راحتی تمیز و ضد عفونی می گردد و از مقاومت خوبی در برابر آتش و انتشار آتش برخوردار است.

تنها نقطه ضعف این سینک ها عدم یکپارچگی کامل آن با صفحات رویه است.

سینک آزمایشگاهی  استیل

 

سینک های پلیمری ساخته شده از پلی پروپیلن به دلیل جنس پلاستیکی آن در برابر اسید و عوامل خورده  مقاوم می باشد. این سینک ها سبک هستند و جابجایی آنها بسیار راحت می باشد.

تنها نقطه ضعف این سینک ها عدم یکپارچگی کامل آن با صفحات رویه است.

جهت مشاوره تخصصی برای انتخاب  سینک آزمایشگاهی  مناسب و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید.