سکوبندی آزمایشگاه چیست

سکوبندی آزمایشگاه چیست؟

سکوبندی آزمایشگاه به نصب تجهیزات ثابت آزمایشگاهی از جمله میز کنار آزمایشگاهی، میز وسط آزمایشگاهی، یونیت های دیواری، هود ها و کمدهای نگهداری آزمایشگاهی و … اطلاق می شود.

سکوبندی آزمایشگاه

تجهیزات آزمایشگاهی دوریس در زمینه ارائه خدمات و تولید محصولات آزمایشگاهی از جمله طراحی و اجرای انواع سکوبندی آزمایشگاه فعالیت دارد . این خدمات شامل طراحی فضای آزمایشگاه ، تهیه لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز ، تولید تجهیزات از برترین برندهای روز دنیا است . نصب و اجرای سکوبندی دیگر فعالیت ما در دوریس می باشد . 15 سال فعالیت موفق در این زمینه باعث شده تا تجربه اجرای طیف وسیعی ازانواع سکوبندی آزمایشگاههای داروسازی ، بیمارستان ، صنایع غذایی ، دانشگاه و … را در کارنامه خود داشته باشیم . شرکت دوریس این افتخار رادارد که با ارائه خدمات پشتیبانی پس از تحویل پروژه تا سالیان سال مشتریان خود را همراهی کند .
سکوبندی آزمایشگاهی که توسط تیم و تجهیزات دوریس طراحی واجرا می شوند به گونه ای است که با در نظر گرفتن نهایت انعطاف پذیری باعث بهبود گردش کار پرسنل آزمایشگاه می شود .
همکاران ما در دوریس در تلاشند تا بهترین پیشنهاد را متناسب با نیاز آزمایشگاه و بودجه مورد نظر جهت اجرای سکوبندی آزمایشگاه شما ارائه دهند

کدام نوع سکوبندی برای شما مناسب است؟

برای انتخاب سکوبندی مناسب آزمایشگاهی متخصصین ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند .تیم فنی دوریس با تجربه بالا در اجرای انواع سکو بندی آزمایشگاهی در آزمایشگاه های مختلف پیشنهاد خود را بر اساس نوع آزمایشگاه ، مقاومت های مورد نیاز ، تعداد پرسنل و … به شما ارائه می دهند .
با افتخار بهترین ها را برای شما در نظر داریم جهت بهترین انتخاب کافی است با تیم تخصصی ما در دوریس تماس بگیرید و از مشاوره فنی بهرمند گردید .

برچسبها