سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر x-frame

سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر x-frame

سکوبندی آزمایشگاه با استراکچر X-frame، یک پایه ایستا و بسیار زیبا و با دوام است که فضای آزمایشگاه شما را به فضای زیبا و مدرن تبدیل می کند و علاوه بر آن استفاده از استراکچر  X-frame  روشـی ایده آل برای ایجـاد فضـای حداکثری کف در آزمایشگاه می باشد.استراکچر  X-frame  برای میـزهای وسط آزمایشگاهی منـاسب تر است و  بیشترین فضـای خلاقانه را به شما جهت چیدمان کابینت های زمینی می دهد.تجهیزات آزمایشگاهی دوریس اولین تولیدکننده این سیستم در ایـران است. پایـه های قـوی و خود ایستا کمترین سطح را اشغال می نماید و تمامی فضای کف زیر نیمکت شما را آزاد می گذارد و برای آزمایشگاه های کوچکتر که فضای کف کمتری دارند مناسب تر است.شمـا می توانیـد ایـن سیستم را در آزمایشگاه خود با استـراکچر Cframe ترکیب نموده و درسکوبندی میزهای کناری و یا وسط تنوعی چشم گیر و زیبا ایجاد کنید.

طی اجـرای کامـل و همه جانبه تعـداد زیادی از آزمایشگاه ها در حوزه های مختلف خصوصاً داروسازی ها و صنعتی به یک تجربه بی نظیر در طراحی تهیه مواد اولیه و تولید با کیفیت رسیده ایم و در این راستا تمام تجربه خود را در اختیار شما قرار می دهیم .

استراکچر  X-frame  یکی از طرح حها براساس انتخاب شما مشتریان عزیزمان می باشد. این سیستم با بهره گیری از تکنیک های مدرن و مواد اولیه درجه یک و بادوام ساخته شده و طراحی از شما ساخت ازما را به معنای واقعی اثبات نموده است.

مهم ترین دغدغه ما در تجهیزات آزمایشگاهی دوریس ارائه محصولات با کیفیت و دوام بالا و درعین حال شیک و زیباست که محیط آزمایشگاه شما را به فضاییدلنشین برای کار و تلاش تبدیل می کند.

ما بیش از 500 آزمایشگاه در 15سال گذشته طراحی، تجهیز و راه اندازی کردیم و دقیقا می دانیم چگونه بهترین ها را با توجه به بودجه و نیاز شما ارائه دهیم.

مفتخریم که در هر لحظه در پاسخگوی شما هستیم