سکوبندی آزمایشگاهی

سکوبندی آزمایشگاه

تجهیزات آزمایشگاهی دوریس با ارائه خدمات و تولید محصولات متنوع از ایده تا اجرای سکوبندی آزمایشگاه را که شامل، طراحی فضای آزمایشگاه، تولید تجهیزات، تهیه لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز از بهترین برندهای روز دنیا و نصب و اجرای سکوبندی می باشد انجام می دهد  و با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه، طیف گسترده ای از سکوبندی آزمایشگاه های داروسازی، صنایع غذایی، بیمارستان، دانشگاه و … را اجرا نموده است و  همچنین مفتخریم با ارائه خدمات پشتیبانی پس از تحویل پروژه نیز تا سالیان سال کنار مشتریان خود هستیم.

سکوبندی آزمایشگاه هایی که توسط تجهیزات آزمایشگاهی دوریس اجرا شده است به گونه ای طراحی شده است که نهایت انعطاف پذیری را داشته و باعث بهبود گردش کار پرسنل آزمایشگاه ها می شود.

ما با انعطاف پذیری بالا بهترین پیشنهاد برای اجرای سکوبندی آزمایشگاه را با توجه به نیاز و درخواست شما عزیزان و بودجه مورد نظر ارائه خواهیم داد.

کدام نوع سکوبندی برای شما مناسب است؟

در اجرای تمامی سکوبندی های آزمایشگاهی برای انتخاب سکوبندی آزمایشگاهی مناسب همکاران ما مشاوره تخصصی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و به دلیل داشتن تجربه بالا در اجرای آزمایشگاه های متعدد و با توجه به نوع آزمایشگاه، مقاومت های مورد نیاز، تعداد پرسنل و … پیشنهادات خود را به شما ارائه می دهند.

مفتخریم که بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم کافیست با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی بهره ببرید.

[/vc_column]

اجزای سکوبندی آزمایشگاه

اجزای سکوبندی آزمایشگاه، شامل مجموعه ای از سکوبندی تجهیزات ثابت آزمایشگاهی است که مبلمان آزمایشگاه نیز نامیده می شوند . اجرای سکوبندی آزمایشگاه اولین و مهم ترین مرحله تجهیز وراه اندازی آزمایشگاه می باشد . بدون بنچ بندی امکان استفاده از فضای آزمایشگاه امکان پذیر نخواهد بود . با توجه به این موارد اهمیت سکوبندی آزمایشگاه بیش ا ز پیش روشن می گردد . نوع و چیدمان سکوبندی آزمایشگاه تاثیر مستقیمی در گردش کار آزمایشگاه و در نهایت بهره وری پرسنل در محیط آزمایشگاه دارد .
انتخاب سکوبندی متناسب با کاربری آزمایشگاه همواره از چالش های کرفرمایان بوده است . آشنایی با اجزای سکوبندی آزمایشگاه می تواند قدم مهمی برای آگاهی بیشتر در سفارش سکوبندی آزمایشگاه استاندارد باشد . در این مقاله قصد داریم اجزای سکوبندی آزمایشگاه را معرفی نماییم .

برچسبها

آزمایشگاه آزمایشگاه تشخیص پزشکی آزمایشگاه سکوبندی آزمایشگاه شیمی آزمایشگاه میکروبی آزمایشگاه میکرو بیولوژی تجهیزات آزمایشگاهی خرید هود آزمایشگاهی خرید هود شیمیایی راه اندازی آزمایشگاه ساخت سکوبندی آزمایشگاه سکوبندی سکوبندی آزمایشگاه سکوبندی آزمایشگاه داروسازی سکوبندی آزمایشگاه شیمی سکوبندی آزمایشگاه میکروبی سکوبندی آزمایشگاه چیست سکوبندی آزمایشگاهی سکوبندی جزیره آزمایشگاه سکوبندی و تجهیز آزمایشگاه شرکت سکوبندی تهران صفحات رویه آزمایشگاه طراحی آزمایشگاه قیمت تجهیزات آزمایشگاهی مبلمان آزمایشگاهی میز آزمایشگاه میز بندی آزمایشگاه میز ترازو آزمایشگاه میز توزین میز وسط هود آزمایشگاه هود آزمایشگاه شیمی هود آزمایشگاهی هود آزمایشگاهی قیمت هود شیمی هود شیمیایی هود کانوپی پروژه سکوبندی آزمایشگاه کابینت آزمایشگاهی کابینت بندی کابینت بندی آزمایشگاه کمد آزمایشگاهی کمد نگهداری کمد نگهداری مواد کمدهای آزمایشگاهی