سکوبندی آزمایشگاهی

سکوبندی آزمایشگاه

تجهیزات آزمایشگاهی دوریس با ارائه خدمات و تولید محصولات متنوع از ایده تا اجرای سکوبندی آزمایشگاه را که شامل، طراحی فضای آزمایشگاه، تولید تجهیزات، تهیه لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز از بهترین برندهای روز دنیا و نصب و اجرای سکوبندی می باشد انجام می دهد  و با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه، طیف گسترده ای از سکوبندی آزمایشگاه های داروسازی، صنایع غذایی، بیمارستان، دانشگاه و … را اجرا نموده است و  همچنین مفتخریم با ارائه خدمات پشتیبانی پس از تحویل پروژه نیز تا سالیان سال کنار مشتریان خود هستیم.

سکوبندی آزمایشگاه هایی که توسط تجهیزات آزمایشگاهی دوریس اجرا شده است به گونه ای طراحی شده است که نهایت انعطاف پذیری را داشته و باعث بهبود گردش کار پرسنل آزمایشگاه ها می شود.

ما با انعطاف پذیری بالا بهترین پیشنهاد برای اجرای سکوبندی آزمایشگاه را با توجه به نیاز و درخواست شما عزیزان و بودجه مورد نظر ارائه خواهیم داد.

 

کدام نوع سکوبندی برای شما مناسب است؟

در اجرای تمامی سکوبندی های آزمایشگاهی برای انتخاب سکوبندی آزمایشگاهی مناسب همکاران ما مشاوره تخصصی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و به دلیل داشتن تجربه بالا در اجرای آزمایشگاه های متعدد و با توجه به نوع آزمایشگاه، مقاومت های مورد نیاز، تعداد پرسنل و … پیشنهادات خود را به شما ارائه می دهند.

مفتخریم که بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم کافیست با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی بهره ببرید.

[/vc_column]

برچسبها